Úloha a význam dómov v našej hviezdnej mape

Prečo sa v jednotlivých oblastiach života správam tak, ako sa správam? Prečo nie je možné, určiť všeobecne platné "pravdy", ako má vyzerať "správne" prežitý život? Ako hviezdna mapa poukazuje na moju osobnosť? Ako ovplyvňuje moju tvorivosť, vzťahy, kariéru?

Doteraz sme sa vo webinároch zaoberali osvetľovaním archetypov planét v znameniach. Aby sme však pochopili, ako sa tieto archetypy prejavujú v každodennom živote, aby sme ich "lokalizovali" do nášho životného príbehu, potrebujeme pochopiť systém astrologických dómov... V tomto webinári osvetľujeme, ako porozumieť systému dómov horoskopu, ako sa nechať viesť našou hviezdnou mapou na ceste nášho osobného vývoja od zrodenia, až po rozplynutie vo večnosti, učíme sa pochopiť, aká esencia nás ovplyvňuje v jednotlivých oblastiach života a aký máme (alebo nemáme) potenciál vývoja v jednotlivých sférach nášho bytia. Upozorňujeme, že rozloženie dómov sa určuje v časopriestore a teda je dôležité poznať čo najpresnejší čas narodenia.

dĺžka webinára - cca 4 hodiny

Abeceda astrológie - Venuša

Viac než 13 hodín informácií o aspekte Venuše v našom horoskope. Prinášame vám stretnutie s našou milenkou, tou, ktorá je nositeľkou radosti, vášne, emócií. 

Tentokrát je vám k dispozícii komplet webinár - všetkých 12 znamení ale tiež si môžete zakúpiť každé znamenie zvlášť. Nahliadnite a dozviete sa viac.

Abeceda astrológie - komplet balík (Slnko, Merkúr, Venuša)

Pripravili sme pre vás aj zvýhodnený balík - všetky tri doteraz vytvorené webináre so Svetlankou - Slnko, Merkúr, Venuša

Hodnota troch webinárov spolu 155 € - vo zvýhodnenom balíku cena spolu 135 €.

Abeceda astrológie - Luna

Abeceda astrológie

Prekrásne rozhovory v rámci cyklu Rozhovory pre Dušu ženy so Svetlankou Oboňovou na tému Ako aspekt Luny ovplyvňuje osobnosť nášho dieťaťa, ako nakŕmiť Lunu v horoskope nás i našich detí a pomôcť liečeniu vnútorného dieťaťa.

Tieto videá vám s láskou dávame zadarmo, pretože je dôležité mať svoju Lunu integrovanú a až potom môžeme riešiť Slnko, Mars či Venušu 🙂 Nech vám poslúžia ♥

Vzťahy podľa úrovní vedomia - so Svetlankou Oboňovou

 A tak sme s drahou Svetlankou načreli do témy magickej – neustále prítomnej v našich životoch. V deň Novolunia vo Váhach sa vytvoril krásny priestor – a my sme vo vzájomnom spolutvorení pre vás tento seminár priviedli.

Vzťahy – ako ich uchopiť, ako vnímať naše spojenia v jednotlivých úrovniach nášho vedomia, prečo sa nám vo vzťahoch deje to, čo sa práve deje, ako vôbec pochopiť, prečo si priťahujeme práve konkrétny typ spojenia, ako sa v našich vzťahoch nachádzať – aj toto sú okruhy, do ktorých sme cez Svetlankinu múdrosť a schopnosť krásne popísať informácie a súvislosti vniesli možno nový pohľad, možné veľa aha momentov a uvedomení. V poslednej dobe stále viac a viac pláva v téme vzťahov, a tak veríme, že aj náš webinár vám pomôže sa v tejto téme zorientovať.

Prechádzame vzťahmi 1 až 5 úrovne vedomia – od úplného základu až po žitie svojho poslania spoločné tvorenie lásky. Mužský a ženský princíp prechádzajú mocným zarovnávaním sa – je to jazda – ale keď tomu rozumieme, môže byť krásna, zábavná, mocná, vedomá Tak nech sa páči, užívajte S láskou Mirka a Svetlanka

Webinár je vo zvukovej podobe, takže si ho môžete vypočuť kdekoľvek, kedykoľvek budete mať chuť – nie je nutné vnímať video

Dĺžka trvania 2 hodiny, cena webinára 14 €

Abeceda astrológie

Abeceda astrológie - Merkúr

Stručný obsah webinára:

Úvod – archetyp Merkúru a aspekt mysle – vysvetlenie cez mytológiu Herma a jeho úlohu „posla bohov“

1:07:50 – rozdelenie znamení Merkúru podľa živlov a ich charakteristika

1:26:30 – Merkúr v znamení Barana

1:50:40 – Merkúr v znamení Býka

2:17:40 – Merkúr v znamení Blížencov

2:47:50 – Merkúr v znamení Raka

3:32:55 – Merkúr v znamení Leva

4:06:30 – Merkúr v znamení Panny

4:54:30 – Merkúr v znamení Váh

5:30:36 – Merkúr v znamení Škorpióna

6:08:20 – Merkúr v znamení Strelca

6:52:15 – Merkúr v znamení Kozorožca

7:36:10 – Merkúr v znamení Vodnára

8:14:40 – Merkúr v znamení Rýb

8:50:20 – zarovnanie prevažujúcej energie Merkúru cez protipóly jednotlivých znamení – vyváženie naše mysle a jej fungovania

 

 

Milí priatelia,

Prinášame vám pokračovanie Abecedy astrológie - tentokrát sa pozrieme na aspekt mysle - archetyp planéty Merkúr. Čaká vás 9 hodín úžasných hodnotných a vzácnych informácií, ktoré vám sprostredkúva čarovnica Svetlanka Oboňová. 

 

Abeceda astrológie - Slnko

8 hodín informácií o aspekte Slnka v našom horoskope. 

Je vám k dispozícii komplet webinár - všetkých 12 znamení ale tiež si môžete zakúpiť každé znamenie zvlášť. Nahliadnite a dozviete sa viac.