Abeceda astrológie

Abeceda astrológie - Merkúr

Stručný obsah webinára:

Úvod – archetyp Merkúru a aspekt mysle – vysvetlenie cez mytológiu Herma a jeho úlohu „posla bohov“

1:07:50 – rozdelenie znamení Merkúru podľa živlov a ich charakteristika

1:26:30 – Merkúr v znamení Barana

1:50:40 – Merkúr v znamení Býka

2:17:40 – Merkúr v znamení Blížencov

2:47:50 – Merkúr v znamení Raka

3:32:55 – Merkúr v znamení Leva

4:06:30 – Merkúr v znamení Panny

4:54:30 – Merkúr v znamení Váh

5:30:36 – Merkúr v znamení Škorpióna

6:08:20 – Merkúr v znamení Strelca

6:52:15 – Merkúr v znamení Kozorožca

7:36:10 – Merkúr v znamení Vodnára

8:14:40 – Merkúr v znamení Rýb

8:50:20 – zarovnanie prevažujúcej energie Merkúru cez protipóly jednotlivých znamení – vyváženie naše mysle a jej fungovania

 

 

Milí priatelia,

Prinášame vám pokračovanie Abecedy astrológie - tentokrát sa pozrieme na aspekt mysle - archetyp planéty Merkúr. Čaká vás 9 hodín úžasných hodnotných a vzácnych informácií, ktoré vám sprostredkúva čarovnica Svetlanka Oboňová. 

 

Abeceda astrológie - Slnko

Stručný obsah webinára:

00:00 - úvod, predstavenie Atlantskej astrológie, archetypov

zvieratníka, kolo života z hľadiska astrológie

01:13:17 - úvod do Kola roku - predstavenie Slnka ako planéty 

01:21:50 - Slnko v Baranovi

02:03:42 - Slnko v Býkovi

02:39:40 - Slnko v Blíženoch

03:01:05 - Slnko v Rakovi

03:22:20 - Slnko v Levovi

03:57:50 - Slnko v Panne

04:30:15 - Slnko vo Váhach

05:00:20 - Slnko v Škorpiónovi

05:30:40 - Slnko v Strelcovi

05:47:33 - Slnko v Kozorožcovi

06:15:40 - Slnko vo Vodnárovi

06:58:20 - Slnko v Rybách

07:36:40 - Stretnutie so Slnkom - vedená meditácia

 

Milí priatelia,

Prinášame vám webinár, ktorý nesie hlboký a mocný odtlačok nášho tvorenia. Webinár, ktorý, veríme a zo srdca si to želáme, vám pomôže nahliadnuť jednoduchým, prehľadným a praktickým spôsobom do kráľovnej véd – Astrológie.

Tento webinár vznikal magicky – rodil sa mesiace, aj keď fyzicky sme ho vytvorili za pár týždňov. Predchádzali tomu však hodiny a hodiny rozhovorov, ktoré sme s mojou drahou Svetlankou absolvovali. Mám tú česť, že som u nej mohla navštevovať lekcie astrológie, a práve vtedy som začala vnímať, že mám dočinenia s vedmou – ženou múdrou, nádhernou a tak neskutočne vibrujúcou energiou, ktorú astrológia v sebe nesie, že keď sme si odsúhlasili, že tento webinár vznikne, každá moja bunka tryskala šťastím a vzrušením.

Mojou úlohou bolo vytvoriť prostredie a zabezpečiť technickú časť porodu tohto diela. Svetlanka priniesla obsah - a ten je, som presvedčená, že to tak budete cítiť aj vy, hodnotný, silný, prenádherný.

Webinár je bohatý svojim obsahom a posolstvom – túžbou nás oboch, aby ste vy, ktorých astrológia volá, mohli tento nástroj seba-poznania využiť na skvalitnenie svojho bytia, života, vzťahov, aby ste cez ňu porozumeli viac sebe a tím i svetu okolo vás. A keďže nie som naslovovzatý technický typ, verím, že aj v jednoduchosti strihu a grafiky, bude pre vás obsah webinára príjemne sledovateľný a vnímateľný.

Formu sme zvolili tú, ktorá nám je taká prirodzená a samozrejmá – rozhovor. Tu a teraz. Tak ako plynuli nahrávacie dni, sadli sme si pred kameru a plynuli sme. A keď sa spätne na tieto rozhovory dívam, ďakujem životu, že sme si to takto dovolili, nesnažili sme sa silou môcť vnášať odborné termíny, vyjadrenia ani formu spracovania informácií.

Prinášame vám jednoducho aplikovateľnú, domácu, či „kuchynskú“ astrológiu – lebo toto sme my – v snahe hoci prirodzenej, bez masiek a uprímne posúvať naďalej to, čo sme si od života nacítili a navnímali.

Prvá časť, ktorá má 8 hodín (nebojte sa, ostatné už nebudú "nekonečné" 🙂 ) prináša pre vás Svetlankin úvod a vysvetlenie, s akým druhom astrológia pracuje, prečo je pre ňu astrológia taká magická, nádherne vysvetľuje súvislosť archetypov zvieratníka s kolom ľudského života aj kolom roka v prírode. Pochopenie týchto súvislostí je základom pre pochopenie, akým spôsobom nás jednotlivé planéty vo svojej archetypálnej kvalite ovplyvňujú, sprevádzajú a podporujú. Po vysvetlení archetypov znamení zverokruhu sa venujeme vplyvu Slnka v jednotlivých znameniach – teda uchopujeme planétu, ktorá je pre každého z nás najvýraznejšou a najintenzívnejšou, s ktorou sa najsilnejšie identifikujeme.

Svetlankino podanie je jasné, zrozumiteľné, nádherne ilustratívne a často aj humorné, a ja pevne verím, že vás, ktorí nám budete venovať svoju energiu a tento webinár si zadovážite, čaká príjemné sledovanie a cesta seba-poznania.

Ďakujeme s láskou za vašu podporu a za to, že takto môžeme tvoriť, baviť sa a cez svoje príbehy aj vám prinášať kúsok inšpirácie.