Abeceda astrológie - Luna

1. časť:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

2. časť:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

3. časť:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
  1. Lucia Mihoková píše:

    Mám 23 ročnú dcéru lunu v strelcovi a neskutočne to všetko sedí. Konečne začínam chápať tú jej neskutočnú samostatnosť sebestačnosť a aj divokosť neskrotnosť od malička .. niekedy to nebolo ľahké, lebo som nerozumela .. ako keby rodičov ani nepotrebovala, ale veľa pochopenia a uvedomenia pre mňa vďaka numerológii a teraz už aj astrológii. Ďakujem Vám veľmi

  2. Klaudia píše:

    Práve sa chystám vypočuť si druhú časť, po včerajšku a 1. časti. Idem s malou obavou, pretože nemám deti a nemôžem už ani mať. Hoci som v manželstve a už aj vo veku zrelom cez 50. Túžila som a chcela som mať deti. No pre niečo sa stalo, že nemám. Zostal mi pocit prázdnoty a aj nedokonalosti akoby, že som akoby nebola hodná mať vlastné deti, akoby pocit viny, trestu za niečo. No viem, že je to blbosť 😉 A viem, že určite mám čo robiť na vyživenie svojho vlastného vnútorného dieťaťa. idem na to, počúvať. Možno sa potom ešte ozvem, s pocitom, s porozumením čo mi príde. Že môžem a chcem byť na prvom mieste u seba, či mám deti alebo nie.

  3. Klaudia píše:

    Pekný záver … poznanie kým sme, odhodlanie žiť to so všetkým a naplno. Trošku som sa stratila vo svojej Lune. Všetko, keď sa pospája, môže to byť krásna symfónia 🙂 Krásne je mať svoje zrkadlenie a možnosť vyživenia seba aj dieťaťa, kto má aj cez učenie sa cez svoje deti. Možno ťažšie, ak niekto nemá deti, musí to zvládať sám, inak. Ďakujem Vám za krásne videá. Teším sa na ďalšie.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov.