ZÁKLADY NUMEROLÓGIE
(jednodňový seminár)

Milí priatelia,
pozývam vás na ďalší kurz numerológie pre všetkých, ktorí túžia
spoznať svoj život a svoje vzťahy cez energiu čísel a dátumu narodenia.

Na tomto kurze vám prvýkrát predstavím môj autorský systém, ktorý som si vytvorila na základe skúmania životných kódov dnes už tisícov bytostí, ktorým som rozbory robila. Vďaka nemu sa naučíme nie len to, ako svoj životný kód spoznať a "kto sme", ale aj to, ako vďaka opozičným a susediacim číslam v numerologickom rade svoje životný kód pochopiť a integrovať. Je to úplná novinka, ktorá nie je nikde v knihách, je doslova mnou uchopená a nacítená.

Naučíme sa spoznávať v akých energiách sme sa narodili, čo sú naše dary, výzvy, aké máme poslanie a akým kľúčom ho v živote naplniť.
Vypočítať si životný kód a rozumieť mu, je krásnym praktickým nástrojom sebapoznania a pomôckou pre každodenný život. Zároveň spoznáme aj naše spojenia vo vzťahoch na základe čísel, naučíme sa im rozumieť a žiť ich tým plnohodnotnejšie a radostnejšie.
Počas jedného spoločného dňa získame informácie a vedomosti z oblasti numerológie, ktoré nám pomôžu na našej ceste sebapoznania a pochopenia nášho vlastného príbehu.

Praktické nástroje, ktoré si odnesiete:
- výpočet a pochopenie životného čísla a kódu života - ako môj dátum narodenia ovplyvňuje moju osobnosť?
- výpočet kódu aktuálneho dňa - každý deň vibruje špecifickou vibráciou a keď jej rozumieme, vieme prispôsobiť svoje aktivity, porozumieť pocitom užiť si deň naplno
- pochopíme svoje kľúčové vzťahy - prečo si do života priťahujeme konkrétne typy bytostí, ako svojim vzťahom rozumieť a ako pochopiť jazyk lásky našich blízkych
- súčasťou tohto kurzu bude aj stručný osobný rozbor

Zároveň si predstavíme môj autorský systém integrácie svojho životného kódu.
Vďaka tomuto systému pochopíme nie len to, kto sme a čo nám určuje náš životný kód, ale aj to, ako tieto svoje kvality a vlastnosti uchopiť a integrovať cez opozičné a susediace čísla v numerologickom rade. Tento systém nie je vyučovaný nikde inde a nie je ani v literatúre. Takže ak sa máte záujem naučiť nie len to, kto cez dary numerológie ste, ale aj to, ako s tým pracovať a vyživiť sa.

KEDY A KDE?
29. 10. (nedeľa) - 10.00-17.00
Hlavná 159/21, LOK
CENA
Cena kurzu je 90 €
Kapacita kurzu je 10 miest. (kvôli obmedzenému počtu miest sa za kurz platí vopred, peniažky sa vracajú v prípade, ak si za seba nájdete náhradu)
V cene kurzu sú skriptá.

Info a prihlášky: e-mailom na info@predusuzeny.sk alebo správou / telefonicky na 0903 530 269 (Mirka)
Ďakujem a teším sa na Teba 🙂
Mirka