Stretnutie s hĺbkou a temnotou - podporný posvätný online kruh 

Milované ženy,

Posledné týždne sú pre mňa (a vnímam, že aj pre niektoré z vás) veľmi mocné. Stretávam sa so svojou hĺbkou, pocitmi, ktoré sú stále hlboko potlačené, maskované obrannými mechanizmami. Celé to u mňa spustil stav môjho tela, v ktorom som prežila potrebu nejedenia, ale viem, že u každej z vás je spúšťacím mechanizmom niečo iné.

Po pár dňoch odporu som pochopila, že práve akceptácia je prvým krokom k pochopeniu a dokonca schopnosti si toto obdobie užiť a načerpať z neho poklady duše do ďalšieho obdobia.

Tento týždeň som veľmi silno pocítila potrebu úplne sa vzdialiť zo sociálnych sietí, byť čo najmenej aktívna do von a dovoliť si tieto nádherné témy a dni vnímať ešte hlbšie, pretože už teraz som fascinovaná tým, čo všetko mi prinášajú a aké zvedomenia mi cez ne chodia.

Stretnutie s temnotou má isté ako zákonitosti a princípy, ktoré môže byť nápomocné v tomto období, ktoré nám môžu pomôcť neklásť odpor, ale dovoliť si na tejto vlne bytia plynúť a vnímať ju plne.

Niektoré z vás ste mi písali a zdieľali, že to máte podobne. A ja vás preto chcem pozvať – ak máte chuť – poďme to celé spolu pozdieľať. Ja vám dám svoje vnemy a vhľady, poviem vám svoje stretnutie s temnotou a svoj príbeh a pozrieme sa cez numerológiu, astrológiu a silu karát do vašich príbehov, pretože práve tieto nástroje mne neskutočne pomohli, aby som sa dokázala sprevádzať týmito témami. A pomohli mi bytosti, ktoré sa na to dokážu pozrieť z nadhľadu cez svoju múdrosť a možno dokonca osobnú skúsenosť. A to sa práve v kruhu žien deje.

Posielam tento text našej krásne Peťke, aby z neho vytvorila online podujatie, na ktoré sa môžete prihlásiť vopred priamo jej, keďže ja budem vypnutá, a tie, ktoré to tak cítite, vidíme sa v nedeľu 14.7. od 19.30 do cca 22.00. Webinár nebude nahrávaný, bude to intímny priestor pre naše osobné vhľady a ponory.

„Ženu, ktorá sa stretla so svojou temnotou okamžite spoznáš – jej pohyby sú pomalé a sebaisté, jej oči nesú hĺbku múdrosti, jej úsmev nesie znak súcitu a jej slová prinášajú pochopenie a lásku.“ – a práve týmito ženami sa môžeme stať vzájomnou podporou a sprevádzaním

Stretneme sa cez ZOOM na linku, ktorý vám Peťka pošle po prihlásení a uhradení poplatku. Cena za seminár je 40 €.

Prihlasovanie cez správu alebo SMS na 0905 222 853 (Peťka).

Teším sa na naše hlboké vzácne chvíle

Mirka