MAGA MYSTIKA - škola ženskej mágie

Milé ženy,
Každá z nás je nástrojom mágie života. Či už to máme zvedomené, alebo len tušíme, možno nám duša spieva, keď vidíme čokoľvek, čo s mágiou súvisí, každá žena v sebe nesie MAGU. MAGA je prastaré slovo, je to ženský ekvivalent „mága“, ale i označenie ženy liečiteľky, šamanky, tej, ktorá je s elementami priamo prepojená, tej, ktorá vládne svojej prasile a moci a životu ňou slúži.

Mnohé z nás používame nástroje mágie vedome, mnohé podvedome, ale ten pocit je rovnaký – je to to, keď cítime úplné napojenie, prepojenie s niečím, čo je väčšie než my, je to súlad, keď naše srdce bije v rytme Terry, keď duša spieva pieseň, ktorú vo vetre počuť.
Počas mojej praxe tvorím s niekoľkými nástrojmi, ktoré mne slúžia ako úžasné prepojenie s magickým božstvom vo mne. Preto som vytvorila cyklus stretnutí, počas ktorých sa prepojíme s týmito nástrojmi, spoznáme techniky, ako nimi tvoriť a využívať ich či už pre seba, alebo i pre tých, ktorých môžeme nimi sprevádzať.

Táto škola je pre žienky, ktoré túžia cez seba nechať prúdiť energiu intuície, vnímania a vedomého prepojenia so sebou ako magickým portálom života. Jej poznatky môžete využívať vo svojom osobnom živote, ale aj počas svojho tvorenia, či práce s inými bytosťami.
Nepôjde o výukový, ale najmä o zážitkový kurz. Základné informácie k jednotlivým nástrojom, i skriptá dostanete, avšak zameriame sa najmä na tréning a prežitie tých úžasných energií cez seba a svoje telo.

Čaká nás 5 stretnutí. Obsah jednotlivých stretnutí:

1. Stretnutie – MÁGIA PLAMEŇA – budeme pracovať so sviečkami, ich tvorbou, zámerom, vytvoríme si konkrétne rituály, pri ktorých sú sviečky nádherným nástrojom podpory a zhmotňovania. Budeme hovoriť o farbe sviečky o tom, ako s ňou doslova čarovať, ako ich vytvoriť a naladiť tak, aby slúžili konkrétnemu zámeru. Povieme si niečo o histórii týchto úžasných nástrojov, ale i praktické rady a tipy na ich využitie tak, aby bol ich účinok najefektívnejší a úžasný.

2. Stretnutie – MÁGIA ORÁKULUM A RUNY – tu budeme pracovať s kartami a runami – úžasnými, mocnými nástrojmi komunikácie so svojou dušou, prepojenia sa s vnútorným hlasom a vedením. Budeme sa učiť základné výklady a významy týchto nástrojov, pri runách si ukážeme jednoduché, ale mocné mantry tela, ktoré danú runu symbolizujú.

3. Stretnutie – MÁGIA TERRA – MINERÁLY A OSOBNÉ ŠPERKY – šperky nie sú iba vyjadrením osobného štýlu či krásy. Odpradávna majú omnoho mocnejší – symbolický, liečivý, aktivačný i ochranný charakter. Minerály sú dôležitou súčasťou týchto energií a v rámci tohto stretnutia sa nielen zoznámime so silou a podporou základných minerálov ale si aj svoj osobný šperk vytvoríme.

4. Stretnutie – MÁGIE CHANNELINGU A VEDENEJ MEDITÁCIE – na tomto stretnutí sa prepojíme s magickým nástrojom najmocnejším – s našim telom a jeho schopnosťou stať sa portálom, cez ktorý vesmír k nám prehovára. Každá z nás je úžasným nástrojom channelingu, i keď sa nám tomu možno nechce veriť. Naučíme sa ako vnímať svoje telo, jeho reč, jeho odkazy a energie, ktoré sa nám snaží ukázať a prepojenie s našim vyšším ja a zdrojom samotným.

5. Stretnutie – MÁGIA ELEMENTOV A POSVATNÉ RITUÁLY – všetky nástroje, ktoré počas školy spoznáme na poslednom stretnutí využijem a s ich silou sa naučíme rozumieť sile živlov ale aj vytvoríme úžasné rituály, ktoré sa môžu stať súčasťou nášho každodenného života a tak sa naše dni naozaj môžu stať magické a čarovné. Lebo to žena so životom dokáže – dať mu nádych tajomna a mystiky.
A ja vás, milé žienky pozývam do tohto magického priestoru, kde zázraky sa nádherné budú diať.

KEDY A KDE?

Termíny stretnutí: (stretávať sa budeme vždy v sobotu od 9.00 do 18.00)

1. Stretnutie - 19. 10. 2024
2. Stretnutie – 23. 11. 2024
3. Stretnutie – 11. 1. 2025
4. Stretnutie – 22. 2. 2025
5. Stretnutie – 5. 4. 2024

Počas celej doby zároveň budeme prepojené v súkromnej skupinke, kde budeme zdieľať svoje vnemy a našu spoločnú cestu k svojej Mage Mystike.

KDE – u nás doma – dedinka LOK (kúsok od Levíc, adresná je Hlavná 159/21)

CENA

450 € (je možné platiť na dvakrát – záloha 250 € a zvyšok najneskôr 14 dní pred začiatkom školy. Peniažky sa vracajú iba v prípade, ak si za seba nájdete náhradu)

Info a objednávky miesta do správy alebo na 0905 222 853 – (Peťka)

S láskou sa teším na tento magický kruh, ktorý spolu vytvoríme ♥
Mirka