AVALON 2023

A JE TO TU 😍😍😍

Na zázraky verím dávno, no niekedy ešte aj mňa život dokáže úžasne prekvapiť. Keď som vám minulý týždeň dávala info, že sa v júni do Avalonu chystáme, netušila som vôbec, že tentokrát to bude naozaj prekvapko prenádherné. Do pár hodín ma oslovila totiž moja drahá Andrejka Sobotová a tak vznikla úžasná spolupráca a túto magickú cestu budeme tvoriť spolu Andrejka je moja vzácna priateľka a vy ju mnohé poznáte.
Vďaka tomu je táto skupinka definitívne pre 9 žienok (aktuálne sú už tri miesta obsadené, takže pre 6 vás je ešte priestor)
A tak.. vás pozývame

Magický AVALON a silové miesta v Anglicku

Pozývame Vás na Púť po stopách keltskej mudrosti, do ríše Avalonskej mágie. Pôjdeme do Glastonbury - Mystického Avalonu, kde je prítomnosť Bohyne cítiť na každom kroku. Je to cesta sebaprijatia, sebapoznania a sebelásky. Pôjdeme v čase pred letným slnovratom, keď je energia na vzostupe. Pridaj sa k nám a rozkvitni spolu s kvitnúcou prírodou, ktorá je v tomto čase tak nádherná. Preskúmame spolu nádherné miesta, kde podla mýtov stál bájny Avalon.

Termín: 12.06 – 16. 06. 2023

V tomto čase je tu nádherne a príroda je v plnom rozpuku a všetko krásne vonia. Patrónkou tohoto obdobia je avalonská bohyňa Rhiannon - bohyňa lásky. Blíži sa čas letného slnovratu, čo je čas najvyššej plnosti, hojnosti v prírode. Je to čas, keď je najviac svetla a zároveň ideálny
čas dotknúť sa toho najhlbšieho v nás. Pozývame Vás na púť do Mystického Avalonu.

AVALON – tajomný ostrov opradený mnohými legendami, kde sa zastavuje čas a kde neplatia Prírodné zákony. Miesto, kde je možné čokoľvek. Podľa tradície je to miesto posledného odpočinku Kráľa Artuša. Tam čaká na deň, kedy bude povolaný späť, aby pokračoval v hľadaní sv. Grálu. 

Kde leží to mystické miesto? Tradícia ho už od stredoveku spája s mestom Glastonbury, ktoré je nazývané aj „najsvätejšia Zem“. Odtiaľ vraj
prišiel aj Jozef z Arimatei s drahocenným grálom. Nebolo by však veľmi múdre hľadať fyzické miesto pre niečo tak duchovného ako je Avalon.

Avalon je však ešte niečim iným. Je to miesto, kde sa večnosť dotýka Zeme, je bránou medzi svetmi - vstupnou bránou do Podsvetia Bohyne. Toto miesto je jednou zo srdečných čakier Zeme. Glastonbury je svet vonkajší, zatiaľ čo Avalon je svet vnútorný. Už samotným pobytom na tomto krásnom a silnom mieste sa otvárame láske a dostávame sa do súladu so sebou samou. Tento proces ešte podporíme rituálmi a vzájomnou podporou. Počas tohto posvätného času sa budeme môcť navrátiť k sebe, poznať svoju skutočnú vnútornú podstatu a uvedomiť si, čo je skutočne dôležité.

Súčasťou programu bude niekoľko výletov na posvätné miesta, kde si urobíme jednoduché rituály očisty, harmonizácie a napojenia na energiu krajiny. Účasť na rituáloch je dobrovoľná a ak budete mať záujem tráviť čas podľa vlastných predstáv tak Vaše prianie bude respektované.

V Glastonbury navštívime:
Chrám Bohyne v Glastonbury, kde si budete môcť vykonat svoj osobný rituál
Chalice Well and Gardens – nádherné záhrady okolo prastarého liečivého prameňa s nádhernou ženskou energiou a oslava letneho slnovratu.
Posvätnú horu Tor – kde se krížia leylines Márie Magdalény a sv. Michaela. Spoločný rituál na posvätnej hore Tor.
Glastonbury Abbey - Opátstvo, kde je údajne pochovaný Kráľ Artuš s královnou Guinevrou. V zahradách opatstva môžeme urobiť spoločnú meditáciu či rituál.
Gog a Magog - 1000 ročné stromy na druhej strane hory Tor - spoločný rituál
Podzemný vodný Chrám kde vyteká posvätný Biely prameň s mužskou energiou
Prechod Labyrintom v záhrade a krásna kaplnka Márie Magdalény

V prípade záujmu navštívime aj obchodík s čisto prírodnými olejíčkami a kadidlami Star Child, ktorý využíva cykly Mesiaca pri zbere surovín
z vlastnej produkcie a ich výroba je doslova magická a obchod a tiež obchod s Avalonskými šperkami z drahých kameňov a možnosť ich nákupu so zľavou.

Cena zájazdu je 699 EUR a je rozdelená na dve časti:
Lektorné a vedenie skupiny zahrňuje: organizáciu pobytu, sprevádzanie skupiny po celý čas pobytu, ranné a večerné cvičenie, meditácie,
prednášky, zdielania a rituály na silových miestach.
Ubytovanie (krásne, čisté a útulné ekodomy v prírode v blízkosti Glastonbury, k dispozícii kuchyňa, spoločná obývačka s krbom a TV,
posedenie na záhrade), transfer z letiska v Bristole, presuny na mieste, vybavenie vstupov do pamiatok a Chrámu Bohyne.

Suma zájazdu nezahrňuje: stravu, leteckú dopravu z Viedne do Bristolu (cca 300 €). Letenku si na naše odporúčanie kupujete sami, jasné, že ak bude potrebné poradíme ako na to.

Rezervácia je platná po zaplatení nevratnej zálohy 300 EUR. Počet miest max. 9 osôb + sprievodkyne.
Zálohu prosím poslať na účet: IBAN: SK5909000000000170054685 a do správy pre príjemcu vaše meno + Avalon s Mirkou.
Prihlášky a bližšie informácie: Mirka: 0903 530 269, Andrea: +421 903 425 888.
Pobytom vás budú sprevádzať: Mirka Gorgosz a Andrea Sobotová.

Info o Andrejke:
Andrea Sobotová
Som zasvätená kňažka Bohyne Živeny a školu Knažky Živeny aj spoluorganizujem a spoluvediem na Slovensku. Milujem tanec, jógu a
cestovanie a vediem a organizujem ženské semináre na podporu a uzdravenie ženy, úctenie cyklickosti ženy a návrat k ženským rituálom a
tradíciam. Spoluorganizujem spirituálne cesty do Mystického Avalonu a cestu po stopách Márie Magdalény do Provence. Na mojej ceste objavovania pokladov ženstva ma pozitívne ovplyvnilo a inšpirovalo štúdium jógy v Indii, kde som pochopila fungovanie nášho tela, semináre a ročný výcvik u avalonskej knažky Katinky Soetens, ktorej semináre organizujem na Slovensku, semináre tantry a šamanizmu pod vedením Johna Hawkena a Alana Lowena, semináre Cyklickej ženy a Moon Mothers od Mirandy Gray, seminár Tao ženy od Maitreyi D. Piontek, škola Tantrajógy (Mohendžodáro) v Čechách a cyklus seminárov: Prebudenie ženy od talianskej lektorky Surye Cinzie Donnolli. Absolvovala som tantrický učitelský výcvik u Mahasatvaa Ma Ananda Sarita a prijala Sannyas – cestu šírenia tantry a Oshovho učenia, so Sannyas menom Ma Prem Devi a v Čechách aj na Slovensku vediem školu Tantry pre páry aj tantru pre ženy. To, čo som objavila a sama na
sebe vyskúšala teraz s radosťou odovzdávam ďalej, aby moja osobná cesta mohla inšpirovať ženy na ceste hľadania seba samej a Bohyne, ktorá žije v nás.

Tešíme sa na stretnutie s vami.
S láskou
Mirka a Andrea